Moda męska

Posted on 19/06/2018 5:09pm

Jeżeli chodzi o sprawy ubioru, zdecydowanie najczęściej mówi się o modzie damskiej. Moda dla mężczyzn to cały czas kwestia znajdująca się w pewnym sensie na marginesie. Aktualnie jednak ta tendencja z wolna się zmienia. Znacznie częściej można usłyszeć o znanych twórcach odzieży dla panów lub o pokazach mody dla mężczyzn. Nie od dziś zresztą panie zwracają uwagę na to, co ma na sobie określony mężczyzna. Dawno minęły już czasy, w których ubranie miało być wyłącznie czyste i całe.


Dziś do głosu dochodzi też sprawa mody, której podlegają wszelkie części odzieży – męskie koszule, spodnie, jak również dodatki. Oddzielną sprawą są przykładowo fryzury dla mężczyzn, które również podlegają trendom. A jak wiadomo moda ciągle ewoluuje i mało ludzi jest w stanie faktycznie za nią nadążyć. Dlatego warto wpisywać w wyszukiwarkę np. "koszule męskie sklep internetowy - klikaj -" i sprawdzać co jest aktualnie modne.

Koszula męska
Author: heimdall
Source: http://www.sxc.hu
Odzież męska w sklepach sieciowych
Popularne sieciowe sklepy odzieżowe, jakie spotyka się we wszystkich galeriach handlowych, w przeważającej ilości przewidują także kolekcje męskie. Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu z ilością produktów dla pań, kolekcje męskie prezentują się niezwykle skromnie. Zwykle także w sklepach takich jak H&M czy Cubus kolekcja ubrań dla mężczyzn jest niezbyt urozmaicona cenowo. Stosunkowo podobnie sprawa wygląda w „sieciówkach” sprzedających obuwie. Znaleźć pasującą parę butów dla mężczyzny w dobrej cenie jest czasami bardzo trudno. Ponadto w sklepach tego typu kobiety mogą kupić ubrania o charakterze bardziej wyjściowym. Mężczyźni natomiast w tym celu zwykle muszą udać się do sklepu z garniturami czy krawatami.

Bielizna męska

Można powiedzieć, że mężczyźni ogólnie przywiązują mniejszą wagę do walorów estetycznych bielizny niż kobiety. Bielizna męska nie posiada zresztą zbędnych ozdób i najczęściej najlepiej jest, jeżeli wykonana jest z miękkiej bawełny. Obecnie większa część mężczyzn woli bokserki, podczas gdy jeszcze kilka lat temu zdecydowanie prym wiodły slipy. Charakterystyczną częścią męskiej bielizny są kalesony. Jest to niewątpliwie niezwykle przydatny element, w szczególności w czasie dużych mrozów, kiedy chroni przed chłodem. Mężczyźni noszą je pod spodniami, tak samo jak kobiety rajstopy.

Tags: bielizna, odzież, garnitury, kolekcje, buty, spodnie, kalesony