Ciekawe hasło na twojej koszulce? – wybierz doskonały prezent dla bliskiej osoby

Posted on 17/04/2019 7:42am

„Najlepsza mama na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Sie ma, lub sie nie ma” – te i mnóstwo innych przykładów haseł znajdziemy obecnie na oferowanych w sklepach koszulkach. Obecnie nadruki na koszulkach to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie możemy kupić upominki i nowatorskie gadżety.


koszulka
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie odróżniają od zwykłych egzemplarzy, jednak tylko pozornie. Nadruki na koszulkach – i to dodajmy śmiesznym napisem – to doskonały wybór, jeśli mamy zamiar sprawić komuś oryginalny prezent. Chcesz wyrazić jak bardzo kochasz swojego brata albo co ci się nie podoba w swoim znajomym? – zamów i podaruj mu koszulkę z nadrukiem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę bądź przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka z oryginalnym hasłem będzie do tego celu idealnym rozwiązaniem - więcej tutaj.

Koszulki o jakich mowa są atrakcyjne, gdyż przykuwają uwagę. Już od dawna wiadomo, że oryginalny slogan czy grafika to najefektywniejsza reklama. Jeżeli ubieramy koszulkę ze śmiesznym tekstem poniekąd reklamujemy siebie – to kim jesteśmy, co lubimy, jaką mamy osobowość. Oczywiście wybór tekstu powinien być w pewien sposób przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki rezultat wywołamy mając na sobie taką koszulkę.


koszulka
Author: Adidas
Source: Adidas
Obecnie funkcjonuje wiele firm, które wyprodukują dla nas koszulkę z jakim chcemy napisem - na życzenie.

Intrygują Cię opisywane tu zagadnienia? Jeśli tak, to kliknij dodatkowo ten link - znajdziesz tu ważne informacje (http://lamalama.pl/), które też Cię zainteresują!

Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe czy wulgarne. Ale też mało kto ma zamiar nosić na sobie taką koszulkę. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie koszulki chciałby mieć każdy, kto lubi dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeżeli chcesz podkreślić otoczeniu, że „królowa jest tylko jedna” lub że „wódki i pacierza nigdy nie odmawiasz” – zdecyduj się na nadruk z takim właśnie hasłem. Z pewnością przykują ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć okazje się zobaczyć. Duże też prawdopodobieństwo, że w ten sposób zachęcisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na śmieszne koszulki z napisem. Jest to idealny sposób na prezent, ale również na podkreślenie swojej oryginalności i charakteru.

Tags: koszulka, prezent